Ferming/konfirmasjon i Hamardomen 2012 – oppdatering

I forbindelse med fermingen i Hamardomen trenger menigheten mange frivillige som kan stille opp. I hovedsak er det tre muligheter for å hjelpe til:

Matlaging; det skal bakes kaker og fingermat til mottagelsen etter pontifikalmessen. Foreldrene til konfirmantene baker og lager mat, men menigheten må også stille opp. Dersom du vil lage mat kan du skrive deg på listen på oppslagstavlen.

Forberedelse og rydding av Storhamarbygning; Selve mottagelsen skal være i Storhamarbygningen, men denne må rengjøres før og etter bruk. Det skal også forberedes som til kirkekaffe. Dersom du ønsker å hjelpe til kan du skrive deg på listen på oppslagstavlen.

Forberedelse og rydding av Hamardomen (og transport av ting til/fra St.Torfinn); Det er mye som skal fraktes til og fra St.Torfinn. Vi starter allerede dagen før med å sette alt klart og søndag kl 08:30 med transport. Skriv deg på listen på oppslagstavlen dersom du kan hjelpe til.

Om St. Torfinn katolske kirke

St. Torfinn menighet er den lokale katolske menigheten i Hamar og størstedelen av Hedmark fylke.
Dette innlegget ble publisert i Nyheter. Bokmerk permalenken.