Messe i Trysil kirke

Messefeiring i Trysil kirke. Søndag 18. november blir det feiret høymesse i Trysil kirke kl 16:00 med påfølgende kirkekaffe.

Den hellige messe vil bli feiret her regelmessig – én gang i måneden – og dersom du ønsker å vite mer om den katolske kirke eller ønsker kontakt med andre katolikker i området kan du ta kontakt med menighetens representant i området, Nomi Anita Skoglund. Hennes kontaktinfo og dato for neste messe i Trysil finner du her på hjemmesiden under overskriften ‘Messetider/Mass schedule’.

Hjertelig velkommen!

On Sunday the 18th of November Mass will be celebrated in Trysil Church at 16:00, followed by tea and coffee.

Holy Mass will be celebrated in Trysil on a regular basis – once a month – and if you would like to know more about the Catholic Church or wish to come into contact with other Catholics in the area, please contact Nomi Anita Skoglund, our local spokesperson. Her contact information and the Mass schedule for Trysil may be found under the heading ‘Messetider/Mass schedule’.

Welcome!

Om St. Torfinn katolske kirke

St. Torfinn menighet er den lokale katolske menigheten i Hamar og størstedelen av Hedmark fylke.
Dette innlegget ble publisert i Nyheter, Trysil, Utkantkatolikker. Bokmerk permalenken.