Foreldremøte for konfirmantene 10.1.2015

Kjære foreldre til menighetens ungdommer som går i 9. klasse og som skal konfirmeres i juni i år.

Som det står i Konfirmantheftet blir det foreldremøte den 10. januar, rett etter messen kl.13.30. Sakslisten for møtet handler om det praktiske rundt fermingssakramentet den 7. juni, katekesen og den obligatoriske konfirmanthelgen i april. Det er viktig at alle foreldre og konfirmanter møter opp, og tar med seg konfirmantheftet. Vi ønsker også å minne dere om at for å kunne bli konfirmert er det nødvendig at en kopi av dåpsattest leveres til presten. Fristen for å levere den er 10. januar 2015.

Hilsen fra Angela, Morten og p. Tan

Om St. Torfinn katolske kirke

St. Torfinn menighet er den lokale katolske menigheten i Hamar og størstedelen av Hedmark fylke.
Dette innlegget ble publisert i Katekese, Nyheter. Bokmerk permalenken.