Velkommen til nytt katekeseår lørdag 5.9!

Kjære foreldre og deltakere i katekesen. Håper dere har hatt en fin sommer alle sammen. Vi gleder oss til å treffe barna i et nytt katekeseår og er godt i gang med å planlegge katekesen som starter: Lørdag 05.09.2015, kl.10:30.

Vi ønsker dere velkommen til årets katekese. Allerede nå sender vi ut noe informasjon. Det er også lagt ut noen opplysninger på menighetens hjemmeside https://sankttorfinn.com/ , og vi oppfordrer dere til å følge med på den.

Les hele brevet fra p. Tan her: Brev til foreldrene og barn 2015 – 2016

Se samlet info om program, påmelding/registrering og kontingent under menyen Katekese >> Praktisk informasjon om katekesen

For datoer, se: Kalender for katekeseundervisningen 2015-16

Hilsen kateketene, p. Wojciech og p. Tan

Om St. Torfinn katolske kirke

St. Torfinn menighet er den lokale katolske menigheten i Hamar og størstedelen av Hedmark fylke.
Dette innlegget ble publisert i Aktiviteter, Katekese. Bokmerk permalenken.