Ungdomsbladet Q

Q er et blad for katolske ungdommer fra 13 til 18 år, og er laget av Norges Unge Katolikker. Bladet som nettopp kom ut tar for seg temaet «Lidelse».

Vi anbefaler og håper at menighetens barn og unge tar i bruk bladet. Det er fint å lese gjennom bladet for å få inspirasjon til å fortsette å følge troen.

Alle medlemmer av NUK får dette bladet i posten. Medlemskapet gir dere flere fordeler, blant annet billigere leirutgifter, barnebladet Arken (for barn fra 0-12 år), ungdomsbladet Q (for barn fra 13-18 år) eller Credimus for unge voksne (fra 18 år og oppover år) I tillegg får katekesegruppa/ministrantlaget/ungdomslaget i Hamar ekstra økonomiske midler, ettersom hvilket lokallag man ønsker å stå under. For innmelding, sjekk http://nuk.no/index.php?id=1014

Trykk på linken under for å åpne bladet.

q-2016-3-internett

Om St. Torfinn katolske kirke

St. Torfinn menighet er den lokale katolske menigheten i Hamar og størstedelen av Hedmark fylke.
Dette innlegget ble publisert i Uncategorized. Bokmerk permalenken.